Pomem Yaş Sınırı

Pomem Yaş Sınırı

Pomem adayı üniversite öğrencileri hep yaş sorunları ile sitemize soru sormaktadırlar. Pomem adayı Üniversite adayı öğrencilerin sesini İzmi Millet Vekili Oktay VURAL duydu ve İçişleri Bakanına Pomem Alımlarında 35 yaş sınırına dair bir düzeltmenin ön görülüp ön görülmediğini sordu.

Soru Aşağıdadır.

BAŞKAN – Teşekkür ediyorum.

Sayın Vural…

OKTAY VURAL (İzmir) – Teşekkür ederim.

Sayın İçişleri Bakanına: Polislik mesleğine alınanlarla ilgili yaşın otuz beşe çıkarılması konusunda bir düzenlemeniz olacak mı? Ayrıca, kanun hükmünde kararnameyle “eşit işe eşit ücret” adı altında yaptığınız uygulama maalesef polisler arasında bir farklılık oluşturdu. Bu farklılığı gidermeyi düşünüyor musunuz?

İçişleri Bakanı soruyu yazılı cevaplayacağını açıkladı.

kaynak:polisolmakistiyorum.com

2012 Pomem Yaş Sınırı nedir?
Etiketlendi:                     

2012 Pomem Yaş Sınırı nedir?” üzerine bir düşünce

  • 19 Mayıs 2012, 04:12
    Kalıcı bağlantı

    öncelikle oktay beye çok teşekkür ediyorum hem kendim hemde bu mağduriyette olan arkadaşlar adına …ama bu şekilde soru sormakla bu işler maalesef çözülmüyor bizler mecliste olmadığımız için bize göre soru sorulur ve arkası birdaha gelmez düşüncesine kapılıyoruz bu konun yetkililer tarafından bir an önce mecliste yüksek sesle dile getirilmesi gereklidir diye düşünüyorum yoksa nice insanlarımızın o genç insanları hayali birileini elinden uçup gidecek ……

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.