Bu problogger Uzman bir konuk katkıdır Kelly Exeter .

Sonunda yaptım tost oldu.

Ben okul tatilleri iş çevresinde hokkabazlık olmuştu. Ben onun Lansman öncesi dönemde bir kitap vardı. Ben zaten sıkı gün içinde ben dört podcast kayıt olabilir anlamaya çalışıyordu. Ben hakkında yazmak istiyorum anlamaya çalışırken ve ben iki konuk mesajlar için son tarih oldu benim kendi web sitesi.

Ve sonra oldu.

Oğlumun kahvaltı bir sabah tost yapıyordum. yepyeni tost kolunu aşağı kalmak reddetti çünkü doğrusu, çalışıyorum. zorla 200 kez bastırarak sonra herhangi normal bir insan ne yapacağını yaptı, sadece düz geri her zaman pop up için (vermek veya almak).

Ben gözyaşlarına boğuldu.

İlçe boğmak için hoş geldiniz. Nüfus: Me.

Burada sorun: Eğer bir blogger, ve size hayatınızın Tepe korkutur vurduğunda, ilk şey herkesin onlara söz ne zaman blog şeyler hendek olduğunu göstermektedir.

‘Bu sadece bir hobi. Eğer ilk etapta üzerinde çok fazla zaman harcamak neden hiç anlamadım. ‘

‘Bu sizin plaka üzerinde çok fazla olması açık ve blog kenar üzerinde size devrilme ne olduğunu. Sen geri kesmek gerekir. ‘

‘Sosyal medya üzerinde bütün gün geçirmek gibi Yani, sadece görünüyor.’

*iç çekmek*

Bir tutkulu (ama eğlence) golfçü Tepe korkutur çarptığında, Hey, kesinlikle sorun golf var ‘, bunları söylüyorum kimse duymadıysanız ilginç değil mi. Belki bir süre ‘için ondan bir mola gerekir. şey daha gibiyse ‘Sen dinlenmek gerekir. Zaman sürüş menzili ‘vurmak için.

golf hobileri bizim için iyi çünkü öncelik verilmesi gerektiğini gibi, hayat deli aldığında blogging öncelik gerekir.

Şimdi o düz var; İki kaçınılmaz gerçekleri kabul edecek:

  1. Evet, blogging (ve onunla gitmek her şey) yaşam korkutur katkıda bulunabilir.
  2. biz her zaman, bizim okuyucu kitlesi büyür katılımını artırmak ve (biz yapmak istiyorum buysa) sonunda monetising doğru bir yola girmeye milyon şeyler yapıyor olmalıdır gibi Evet, hissediyorum.

Kendimi overwhwelm (hayat VE blogging çeşitli) boğulma bulmak ne zaman Yani burada ne var.

1. Tutarlılık her zaman sevimli şeyler atıyor unutmayın

Ben triathlons rekabet on yıl bu bir öğrendim. Bütün iyi sonuçlar şimdiye kadar yaptığım katil oturumları herhangi aksine ben, bir oturumu (yani sürekli her gün dönüm) cevapsız asla gerçeği geldi.

Aynı blogging için de geçerlidir. hayat ezici olunca, sevimli şeyler hakkında endişelenmeyin. Ne hakkında konuştuğumu biliyorsun:

  • Instagram için mükemmel düz yatıyordu yaratan bir saat geçirdikten.
  • Cuma günkü blog yazısı için doğru görüntüyü seçme hakkında Agonising.
  • Facebook yayınladıklarını bir teklif için 30 farklı yazı tipleri dışarı çalışıyorum.

Bunun yerine, geri temelleri olsun.

Şaşırtıcı her zaman her şeyi yapmaya çalışıyorum dışarı yanma ve sonra bir hafta boyunca bir şey gönderme değil unut. Sadece her gün gösterilmesini ve okuyucu ve takipçileri için yeterince iyi bir şey teslim uzak daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

oyunsonuna 2. Odak 

Bloglama uzun bir oyun: önce muhtemelen bu duydum. Hedeflerinizi nakit sonra üç ay içinde stratosfer gitmek ve varsa, o zaman … umm, başka bir oyun bulmak gerekebilir.

En blogcular gibi konum ve korkutur tarafından vurulduktan, uzun mesafe için ise ancak nereye gittiğini odaklanmak için iyi bir zamandır.

Ben son altı kitaplarımı yıl-olması için aynı amaç doğrultusunda çalışan oldum oldukça şanslıyım benim iş dışında tamamen adım için bir yan gelir yeterince yapmak. Ben tamamen denizde hissetmeye başlarsınız yüzden, ne zaman ben o büyük hedefe kendime hatırlatmak. Sonra ben yapıyorum odaklanmak sadece edecek şeyleri kesinlikle daha yakın bu hedefe götür. Şey en iyi 50/50 şans ise, ben mutlu o yere düşmesine izin edeceğiz.

Sizin Oyunsonu? Değil emin ne yerine kısa vadeli bir hedef odaklanın. Aynı prensip geçerlidir. Korkutur herhangi duygu için antidot önceliklendirme olduğunu. Yani, sizin için yapılacaklar listesine bakmak ne odaklanmanızı biliyorum  hedefinize daha yakın götürecek ve şimdi kalan en azından hendek.

3. o biri için çalışıyor sırf başka anlamına gelmez unutmayın siz bunu yapmak zorunda

korkutur büyük bir kısmı, hayatında ve blogging hem onlar için bir tedavi çalıştı şey hakkında anlattıklarını arkadaş geliyor. Bu Paleo, bazı katil yeni Instagram stratejisi gidiyor, ya da belirli bir Mastermind grubuna katılarak olabilir.

Bu işler dostlarımız için çalıştı harika. onlar muhtemelen bizim için çok çalışmak istiyorum ederken, biz bunları yapmak için mecbur olduğu anlamına gelmez.

Orada ‘iş’ olduğunu stratejileri / yaklaşımlar / mindsets sürü vardır. Ve bir fonksiyonel yetişkin olmanın bir parçası için en iyi iş olanları seçmektir bize bizim zaman, aile, finans ve yaşam tarzı hedefleri kısıtları içinde.

4. Geri Dönüşüm

Tamam. Yeter zihniyet şeyler. pratik alalım.

Geçenlerde benim okuyucuların araştırılmış ve (iyi, zaman aldı olanlar ankete doldurmak için!) Çoğu az iki yıldır benim blog okuma olmuştu bulundu. Ben senin aynı teknede olabilir şüpheli. (Çoğu blog readerships her iki ya da üç yılda çevirmek gibi görünüyor.)

Ben düşünemiyorum bu kendimi çok bunalmış bulduğunuzda her şey hakkında yazmak için, bu geri dönüşüm zamanı. Ben bulmak dökmeyen tipi yazı , 2-3 yaşında gerekirse güncelleştirmek ve sonra yeniden yayımlayın. Bloguma daha yeni okuyucular için tamamen yeni bir malzeme var. Ve benim uzun süredir okuyucuların genellikle beni konuyu yeniden ziyaret için teşekkür ederiz.

5. Yedek seçeneği git

overwhelm kaynaklı blogcular bloke geri dönüşümü her zaman bir seçenek değildir.Biz bir geri dönüş seçeneği olması gerekir Ve o zaman.

Bazı misafir mesajlar için bir çağrı koymak olabilir. Sen benim arkadaşım Allison ne yapmak ve olabilecek Twitter karar versin hakkında yazmak ne. Yoksa Pip birini deneyebilirsiniz ‘alarak Stock’ mesaj var.

Bir mola 6.

Ben burada kendimi çelişen am gibi görünebilir, ama açıklamama izin verin olabilir.Ben bu parçanın başında alıyordu nokta biz çaresiz olduğunuzda ilk seçenek herkes “blogging bir mola” dir sunuyor olmasıdır ne kadar sinir bozucu oldu. Sana tavsiye ettik ve ediyoruz her şeyi denedim ama eğer hala yaşamın üstüne almak için mücadele, o zaman bir mola tamamen iyi.

Ve bu uzun bir oyun olma blogging bu kadar harika şey. Burada bir ay kalktıktan zamanla genellikle tutarlı konum ve zorlukla radar bir blip var neden olursa.

Ve bir mola her zaman her şeyi zaten bırakarak demek zorunda değildir. Bu yılın başlarında benim haftalık blog yazısı yazma ve iki ay boyunca benim haftalık e-posta göndererek durdu. Ama bu süre boyunca ben podcasting devam etti.

Sen blogunuza yazmaya durdurmak ama olabilir tutmak sosyal medyada bir şeyler gönderme. Sana kalmış.

Kararınız ne olursa olsun, deneyim, bir mola zaman okuyucular çok anlayış olduğunu öğretti. Döndüğünde ve onlar her zaman oradayız.

Kelly Exeter bir yazar, bir editör ve tasarımcı sonsuz kendimize söylediğimiz hikayelerin gücü hayran oluyor. O bu araştırıyor  onun blogunda  ve onun iki kitap halinde  Pratik Perfection  ve  Ever Yılın En İyi . Onunla iletişime FacebookTwitter ve  Instagram .