Tag Archives: Gelir

Salih Dursun bu kez hakemi omzunda taşıdı

Trabzonspor ile Samsunspor arasında oynanan maçta Trabzon bölgesi hakemi Ali Şükrü Beldüz jübilesini yaptı. Müsabakanın ilk 5 dakikasını yöneten Ali Şükrü Beldüz, sahayı Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun’un omuzlarında alkışlar arasında terk etti. Karşılaşmanın yönetimini hakem Bülent Birincioğlu devraldı. SALİH KIRMIZI KART GÖSTERMİŞTİ Salih Dursun, Galatasaray ile Türk Telekom Arena’da Galatasaray’a 2-1 yenildikleri maçın hakemi Deniz… Read More »

Dünya Pazarına Açılmaya Hazırlanıyor

  Mi3 adlı amiral gemi modelini lanse eden ve şöhreti Çin sınırlarını aşan Xiaomi, Googlebaşkan yardımcısı Hugo Barra’yı da transfer ederek popülaritesini artırdı. Bugüne kadar gelirleri maliyetlerini ucu ucuna karşılayan Xiaomi, artık kar etmeye başlayan bir firma haline geliyor.Yılın ilk yarısında 7 milyon akıllı telefon satan Xiaomi, ikinci yarısı için ise vitesi daha da artırmış durumda. Xiaomi başkanı… Read More »

Abd, Devlet Başkanlarının E-postalarını Okudu

– ABD Ulusal Güvenlik Ajansı’nın (NSA) Brezilya ve Meksika devlet başkanlarını da izlediği ortaya çıktı. İzleme skandalını ortaya çıkaran eski NSA sistem analisti Edward Snowden’ın basına sızdırdığı belgeleri ele geçiren gazeteci Glenn Greenwald, Brezilya’da katıldığı “Fantastico” haber programında 2012 tarihli bir belgeyi göstererek, Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto’nun seçilmeden önce bile e-postalarının okunduğunu söyledi. Nieto’nun okunan e-postaları arasında kabinede kimi hangi bakanlığa atayacağına dair planları da… Read More »

2012 Budur Turkcell Style – Videosu ve Sözleri

Gangnam Style tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor.  Son olarak ta bugünlerde tv reklamlarında gördüğümüz Turkcell Style da ne kadar insanlar üzerinde etkili olduğunu görüyoruz. – Turkcell Style Videosu ve Sözleri   –   Mesela arayıp telefonla konuştum Ve sms atıp arkadaşınla mesajlaştın Yetmedi Cepten internete girdin dolaştın 20 liran harcandı gitti Ama Hazır Kart’ta… Read More »

Kuru Kayısının Faydaları – Yararları Nelerdir?

İnsan sağlığı her şeyden önemlidir deyip, genel de kışın tüketilen kuru kaysının yararlarını ve zararlarını siz kullanıcılarımız için araştırdık ve önemli bulgulara ulaştık. Kuru kaysının insan sağlığı üzerinde bir çok etkisi vardır. Bir çoğumuz kuru kaysıyı tüketiriz ama içerdiği mineralleri bilmeyiz. Bu yazımızda detaylı bir şekilde KURU KAYSInın yararlarını ve zararlarını anlatacağız. Kuru Kaysının Faydaları – Yararları… Read More »

Pit 10 & Sansar Salvo Kasımpatı Şarkısı ve Sözleri

Pit10: Gülümsemek yine pürüz demek Yenik düşme ve aynı kal gülüm sen hep Günüm heves bugün düşün gene Senin düşün kelek ört üşür bebek Ört üşür bi gün verilen bütün emek Bilinen her anı yakılan tütün demek Hayalleri uçuruma düşürme çek Çünkü tırpanla gelir en dürüst melek Buruştu sayfalar yüzün gibi Bi gün gelir yüzer… Read More »

Günlük Defteri 1.2 indir

Lisans : Freeware/Ücretsiz Yayımcı : Sosyal Yazılım Boyut : 3.6 MB Arayüz : Türkçe Sistem : Windows XP/7/Vista Açıklama : Günlük Defteri 1.2 sürümü ile karşımıza çıkıyor. Tam sürüm – Ücretsiz olarak sunulan program ile kendi profilinizi oluşturabilir, daha sonraki çalışmalarınızda bunu kullanabilirsiniz. İnsanlar her zaman deneyimlerini paylaşmak, yaşantılarını başkalarına aktarmak istemişlerdir. Bunu da bazılarımız… Read More »

Bakan Müjdeyi verdi; Özel İletişim Vergisi kalkıyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, özel iletişim vergisinin kaldırılmasının gündemde olduğunu belirtti. İLETİŞİMDE VERGİ İNDİRİMİ OLABİLİR Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, CNBC-e’de iletişim vergileriyle ilgili bir soruya “Türkiye doğal kaynakları olan bir ülke değil. 50-55 milyar dolar cari açığın yarısını enerji, yarısını da ithal edilen elektronik cihazlar, otomotiv oluşturuyor. Eğer petrol-doğalgazımız olsa… Read More »

Ölüm Aylığı Şartları nelerdir?

Ölüm Aylığı Şartları  Gerek 5510 sayılı Kanunun yürürlük tarihinden önce gerekse de yürürlük tarihinden sonra çalışmaya başlayanlar için ölüm aylığı bağlanma şartları; – 4/b ve 4/c sigortalıları için 1800 prim ödeme gün sayısı, – 4/a sigortalıları için ise her türlü borçlanma süreleri hariç 5 yıldan beri sigortalılık süresi ve 900 gün prim ödeme gün sayısı… Read More »

Buz Oteli

Dünya üzerindeki en büyüleyici turistik bölgelerinden biridir. Dünya’nın her tarafından sanatçılar, donmuş Torne Nehri’nin saf ve temiz buzlarını kullanarak, güzel buz ve kar yapıları oluşturmak için her yıl Jukkasjarvi’ye gelir. Fiyatların ne kadar tuzlu olduğundan haberdar değiliz, fakat bu eşsiz deneyimin her kuruşa değeceğinden eminiz! kaynak : odditycentral.com