Haber: Çinliler Apple'dan Hızlı Davrandı

Ünlü markalara benzer modelleriyle dikkat çeken GooPhone firması, GooPhone i5C modelini Iphone 5C’den önce piyasaya sürmeyi başardı. Telefonu yakında ülkemizde de görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

Çinli GooPhone firması  Apple, Samsung, Htc gibi birçok ünlü telefon üreticisinin modellerini kopyalayarak üretiyor. Ülkemizde özellikle Iphone modelleriyle karşımıza çıkan çakma telefon üreticisi bu defa işi bir adım daha ileriye götürerek, henüz ön sipariş aşamasında olan ve satışa sunulmayan Iphone 5C modelinin çakmasını üreterek GooPhone i5C adıyla Çin’de satışa sundu.

2 hafta önce tanıtılan Iphone 5C modelinin neredeyse birebir çakması olan GooPhone i5C modelinde,960×560 p çözünürlüğünde 4 inç dokunmatik ekran, 8 mega piksel arka kamera, 2mega piksel ön kamera, 1.3MHz çift çekirdekli MediaTek işlemci, 512MB RAM, 4GB dahili depolama alanı, microSD kart desteği ve 2.000mAh batarya bulunuyor. Android işletim sisteminin tanımlanamayan bir versiyonunu kullanan GooPhone i5C’nin Iphone 5C’ye benzemesi için iOS7 ara yüzü kullanılmış. Çinli telefon satıcıları tarafından 100 ile 120 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan GooPhone i5C’nin inceleme videosu aşağıda. İyi seyirler.

GooPhone i5C Modelini iPhone 5C’den Önce Piyasaya Sürmeyi Başardı
Etiketlendi:                             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.