Günlük Burç Yorumları - 28 Eylül 2012 /

28 Eylül 2012 akrep burcu yorumu, 28 Eylül 2012 aslan burcu yorumu, 28 Eylül 2012 balık burcu yorumu, 28 Eylül 2012 başak burcu yorumu,28 Eylül 2012 boğa burcu yorumu, 28 Eylül 2012 ikizler burcu yorumu, 28 Eylül 2012 koç burcu yorumu,28 Eylül 2012 kova burcu yorumu, 28 Eylül 2012 oğlak burcu yorumu,28 Eylül 2012 terazi burcu yorumu, 28 Eylül 2012 yay burcu yorumu,28 Eylül 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 eylül ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2012 eylül günlük burç yorumları, 28 Eylül burç yorumları, 28 Eylül 2012 perşembe burç yorumları

28 Eylül 2012 Koç Burcu Yorumu
Hafta sonunda, son dönemde uğraş verdiğiniz konuları yeniden toparlayabilir, karışıklığa son verebilirsiniz. Ancak biraz yorulmaya ve fedakarlıkta bulunmaya hazır olmalısınız. Zaman alabilecek, uğraşlar ve detaylar içindesiniz. Bugünlerde ortaklaşa konular, yeni anlaşma olanakları var. Yine de aşırı yüksek beklentiler içinde olmayın. Geri giden Merkür, kalıcı bir karara varmanın henüz çok erken olabileceğini söylüyor. Ortaklaşa çalışmalar içinde olmak çok şey öğretebilir.

28 Eylül 2012 Boğa Burcu Yorumu
Hafta sonunda duygusal alanda bazı bitişler ve sonlanmalar söz konusu olabilir. Son dönemde kendi duygularınız ve zevk aldığınız konular üzerinde çok fazla durdunuz ve kimi zaman fazlasıyla gerildiniz. Şimdi bu stresleri geride bırakabilirsiniz. Yaratıcı konulara yeniden bakma zamanı. Çocuklarla ilgili konular da harekete geçirici sayılabilir. Bu dönemde paylaşıma yönelik çok fırsat var.

28 Eylül 2012 İkizler Burcu Yorumu
Geçtiğimiz günlerde üst üste gelen uğraşlar ve sizi kısıtlayan sorumlulukların ardından, hafta sonunda artık bu engellerin ortadan kalktığını göreceksiniz. Kuşkusuz biraz sabıra ihtiyacınız var. Eve ait konular, bitişler ve başlangıçlar her noktada dikkat çekici gözüküyor. Biraz daha iyi organize olarak, çok şey yapabilirsiniz. Bu dönemde yaratıcı çalışmalar, düşünce ve duygularınızı ortaya koyabileceğiniz sayısız olanak var. Üzerinizdeki gerginlikleri atacaksınız.

28 Eylül 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bugünlerde kafanızdakileri toparlarsanız çok daha iyi olacak. Birden fazla işle ilgilenmek stres yaratıcı olabilir. Kafanız sürekli meşgul ve bir ölçüde boşalması gerekiyor. Alacağınız yeni haberler de hayata bakış açınızı değiştirebilir. Hafta sonunda yakınlar, kardeşinizle ilgili uğraşlar bazı fedakarlıklar getiriyor olabilir. Gereksiz endişelere kapılmamalısınız. Bu dönemde ev, ailevi konular ve yakınlarla ilgili yapabileceğiniz çok şey söz konusu. Sakinleşmeye bakın.

28 Eylül 2012 Aslan Burcu Yorumu
Aslında geçtiğimiz günlerde paraya ilişkin konular yeteri kadar meşgul ediciydi. Şimdi hafta sonunda parasal açıdan neler yapabilirsiniz, düşünmeniz lazım. Bütçenizin yeniden düzene girmesi için uğraşabilirsiniz. Sahip olduğunuz kaynaklar ve destekler üzerine düşüneceksiniz. Bugünlerde yeni düşünceler ve işbirlikleri şekil almaya başlıyor. Bazı sözleşmeler de gündeme gelebilir. Ancak yine de şimdilik aceleci davranmamalısınız. Daha fazla konuşma ve yazışma gerekiyor.

28 Eylül 2012 Başak Burcu Yorumu
Hafta sonunda üzerinde uzun süredir durduğunuz konular hakkında daha kalıcı kararlar verebilirsiniz. Duygusal alanda önem kazanan ve hassasiyet yaratan konular üzerindesiniz. Bazı beklentiler ve sizi beraberliklerinizde meşgul eden konular var. Ortaklaşa konularda şimdi çok akılcısınız. Hafta sonunda yeni bir adım atmak, sizin için önem taşıyan konular üzerinde düşünmek yerinde olacak. Gereksiz endişelerden kaçının ve yeteneklerinizi değerlendirmeye bakın.

28 Eylül 2012 Terazi Burcu Yorumu
Artık burcunuzda ilerleyen Güneş hareketsiz kalmadığınızı ve kendinizi alışılmış kalıplardan çıkarabileceğinizi gösteriyor. Yeni fikirler ve adımlar söz konusu. Kişisel alanda cesursunuz hatta tartışmalara da açıksınız. Hafta sonunda duygularınıza kapılmamanız önemli. Elde olmayan nedenler yüzünden bazı bitişler ve sonlanmalar var. Bu durum her ne kadar üzüntü ve sıkıntı yaratıyor olsa da, aslında yenilikler yapmaya hazırsınız. Belki de biraz fedakarlık gerekiyor olabilir.

28 Eylül 2012 Akrep Burcu Yorumu
Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz paraya nihayet kavuşacaksınız. Bu parayı parti parti alacaksınız. Harcarken de tutumlu davranın. Sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacaksınız. Bunu dert etmeyin. Onların sağlıkları için çaba göstermeniz gerekebilir.

28 Eylül 2012 Yay Burcu Yorumu
Bu dönemde günlük işlerin geri kalan kısmında belirsiz bir atmosfer var ve henüz harekete geçmek için erken. Özellikle ilişkiler düzeyinde çok fazla elde olmayan nedenler yüzünden sıkıntılar oluşabiliyor. Yeteri kadar şeffaf olamamak sıkıntısı olabilir. Kafanızda pek çok şey mücadele etmeniz konusunda sizi zorlamakta. Neyse ki hafta sonunda akılcı fikirler, arkadaşlardan gelebilecek destek ve alabileceğiniz öneriler sayesinde yeniden plan yapacaksınız.

28 Eylül 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Son günlerde hırsınız ve başarı arzunuz yüksek seyretmekte. Pek çok alanda sonuç almaktasınız. Hafta sonunda akılcı yaklaşımınız sayesinde haklı çıkabilirsiniz ancak görüşlerinizi biraz daha esnetmeye özen göstermelisiniz. Yeni kişiler, yabancılar hayatınıza hareket getirebilirler. Bu dönemde ortaklaşa konularda, anlaşmalarda çok daha adil ve dengeli hareket etmek gerekiyor. Ancak yapacağınız anlaşma ve sözleşmlerin yeniden elden geçirilmesi gerekebilir.

28 Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu
Hafta sonunda test edilecek, duygusal yönde dönüşeceksiniz. Son günlerde bağlayıcı duygusal koşullar yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissetiniz ancak şimdi bu koşullar değişmekte. Yeni olana ve hayatınıza çok daha geniş ufuklar getirebilecek konulara açıksınız. Bugünlerde yabancılarla temas, yolculuklar ya da hukuki konular öne çıkıyor olabilir. Ancak görüşlerinizi ve alacağınız haberleri bir kez daha gözden geçirmeniz, kontrol etmeniz gerekebilir.

28 Eylül 2012 Balık Burcu Yorumu
Son dönemde ilişkiler, ortaklaşa konular sizi fazlasıyla meşgul ediyor, adeta bu konulardan kaçamıyorsunuz. Eğer ortaklaşa bir konu içindeyseniz, hafta sonunda parasal durumunuzu daha gerçekçi düşünmelisiniz. Bu dönemde verilen sözler ya da vaatler tam olarak yerine gelmeyebilir. Ortaklaşa konular, maddi ya da manevi meşgul edici gözükmekte. Duygusal nedenlerle sizi bağlayan koşulların maddi açıdan zarar vermemesi için, objektif olmaya gayret etmelisiniz.

Gelen Aramalar: 27 eylül 2012 terazi günlük burç (2),27 09 2012 gunluk burc koc (1),27 09 2012 koc burcu (1),27 eylül 2012 perşembe balık burcu (1),27 eylül 2012 yay burcu yorumu (1),27 eylul terazi burcu (1),28 09 2012 yay kadını (1),28 eylül 2012 boğa burcu günlük yorum (1),28 eylül günlük burç yorumları (1)

Günlük Burç Yorumları – 28 Eylül 2012
Etiketlendi:                                                 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.