EVO 3D

HTC’nin yılın ikinci yarısında yüksek satış başarısı beklediği diğer modeli ise Amerika pazarı için hazırlanan EVO 3D. Adından da anlaşılabileceği üzere üç boyut teknolojisine yer verilen telefon aynı zamanda Sensation’dan daha güçlü donanım özellikleriyle HTC’nin yaz kreasyonunda bir numaralı model olacak gibi görünüyor.

4.3-inç boyutunda ve 960 x 540 piksel çözünürlüğündeki çoklu dokunmatik kapasitif ekranı Sensation’ı akıllara getirse de EVO 3D farklı olarak gözlüksüz 3D görüntüleme desteği de sunuyor. Yani cihaz üzerindeki çift kamera ile çekilen 3D görüntüleri ve diğer 3D içerikleri, özel gözlük gerektirmeden üç boyutlu olarak izleyebiliyorsunuz.

 

 

Qualcomm’un 1.2GHz’de çalışan çift çekirdekli Snapdragon MSM8660 işlemcisinden güç alan telefon, 1GB RAM ile geliyor. Android 2.3 işletim sistemi ve Sense arayüzü ile donatılan EVO 3D’de, 5 Megapiksel çözünürlüğünde iki adet kamera bulunuyor ve bu sayede iki boyutlu 1080p ve üç boyutlu 720p video kaydı mümkün kılınıyor.

EVO 3D’ye 1720 mAh kapasiteli pil eşlik ediyor. Jireskop ta dahil olmak üzere çok sayıda sensöre sahip olan telefon, EVO 4G modelinde olduğu gibi Amerika’nın önde gelen GSM operatörlerinden Sprint tarafından pazara sunulacak zira telefon, yine aynı EVO 4G’de olduğu gibi iletişim için dördüncü nesil altyapısını da destek sunuyor.

– Model: HTC EVO 3D
– Vurucu Özellik: 3D ekran, HD çözünürlükte 3D video kaydı ve yüksek performanslı işlemci
– Global Satış: Yaz dönemi, Amerika’da sözleşme paketleriyle sunulacak

 

Gelecek Program:

Sensation ve EVO 3D gibi modeller, HTC’nin hazırlık çalışmalarını tamamladığı ve henüz satışa sunulmasa da hacimli üretime başladığı telefonlar. Tüm bunlara ek olarak yılın ikinci yarısı için firma Holiday kod adlı yeni bir model daha hazırlıyor. 4.5-inç büyüklüğünde ve 960 x 540 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacağı belirtilen telefonda 1GB RAM’e ve 1.2GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon MSM8660 işlemcisine yer verilecek. 8 Megapiksel çözünürlüğünde çift kamera ile geleceği ve 3D video kaydı yapabileceği belirtilen telefonun çıkış tarihi hakkında net bir bilgi olmasa da tahminler en erken çıkış tarihi olarak yaz döneminin sonu üzerinde yoğunluk kazanıyor.

HTC, EVO 3d , ön bakış
Etiketlendi:                                                                                 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.