Haber: Htc Harmony'nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

HTC’nin yeni Windows Phone 8 işletim sistemli telefonu Htc Harmony’nin teknik özellikleri sızdırıldı. Windows Phone 8 GDR3 güncellemesiyle birlikte gelecek olan telefonun, 1080p çözünürlüğünde 4.7 inç ekrana sahip olması bekleniyor.

HTC’nin uzun zamandır yeni bir Windows Phone 8 işletim sistemli telefon üzerinde çalıştığı biliniyordu. Daha önce piyasaya çıkan 2 modelle istediği beklentiyi elde edemeyen Htc, GDR3 güncellemesiyle birlikte Windows Phone pazarına geri dönmeye hazırlanıyor. Harmony kod adlı yeni model üzerinde çalışmalarını devam ettiren Htc, WP8 GDR3 işletim sistemini kullanacak yeni modelini Ekim ya da Kasım ayında piyasaya sürebilir.

HTC One serisine benzeyen tasarıma sahip olacak Harmony’de 4.7 inç boyutunda ve 1080p çözünürlüğünde ekran bulunacak. 2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip olacağı belirtilen telefon Windows Phone 8 GDR3 işletim sistemini kullanacak. Htc One’ın tasarımına sahip olacağını belirttiğimiz Harmony’nin donanımsal özellikler olarak da Htc One modeline benzeyeceği tahmi ediliyor. HtcOne’da Qualcomm Snapdragon 600 işlemci, 4mps Ultra Piksel kamera, Beats Audio desteği, BoomSound ses sistemi ve 2300 mAh batarya bulunuyor. Htcözelliklerle WP8 pazarında iddialı bir modelle imza atabilir.

Htc Harmony’nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı
Etiketlendi:                 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.